Skip to content

Cart

Your cart is empty

Continue shopping

Sign up now and get a €5 voucher

Be the first to hear about new fragrances, curated edits and special discounts.

By entering your email address, you confirm that you have read our Privacy Policy.

Cooling scents

Six fragrances for the hottest days of summer.

L’Artisan Parfumeur Eau de Parfum Un Air de Bretagne 100 ml
Sale priceCHF 186 (CHF 186.00/100ml)
Essential Parfums Eau de Parfum Mon Vetiver 100 ml
Sale priceCHF 90 (CHF 90.00/100ml)
Miller et Bertaux Eau de Parfum Menta Y Menta, box
Sale priceCHF 110 (CHF 110.00/100ml)
Sold outDiptyque Eau de Parfum Eau de Minthé 75 ml
Sale priceCHF 172 (CHF 229.33/100ml)
Aesop Eau de Parfum Karst 50 ml
Sale priceCHF 162 (CHF 324.00/100ml)
Le Plein Été Eau de Toilette Youth Wave Busan 50 ml
Sale priceCHF 38 (CHF 76.00/100ml)