Skip to content

Cart

Your cart is empty

Continue shopping

Sign up now and get a €5 voucher

Be the first to hear about new fragrances, curated edits and special discounts.

By entering your email address, you confirm that you have read our Privacy Policy.

Wie sich Herbst anfühlt

Paul Smith Scented Candle Bookworm 240 g
Sale priceCHF 86 (CHF 35.83/100g)
Diptyque Scented Candle Feu de Bois 190 g
Sale priceCHF 62 (CHF 32.63/100g)
Miller et Bertaux Scented Candle In The Temple 190 g
Sale priceCHF 47 (CHF 24.74/100g)
Team pickTrudon Scented Candle Solis Rex 270 g
Sale priceCHF 91 (CHF 33.70/100g)
Geodesis Scented Candle Agar Wood Borneo 180 g
Sale priceCHF 28 (CHF 15.56/100g)
Diptyque Scented Candle Figuier 600 g
Sale priceCHF 181 (CHF 30.17/100g)
Astrophil & Stella Extrait de Parfum In Extremis 50 ml
Sale priceCHF 157 (CHF 314.00/100ml)