Skip to content

Cart

Your cart is empty

Continue shopping

Sign up now and get a €5 voucher

Be the first to hear about new fragrances, curated edits and special discounts.

By entering your email address, you confirm that you have read our Privacy Policy.

Wie sich Herbst anfühlt

Paul Smith Scented Candle Bookworm 240 g
Sale price490 lei (204,17 lei/100g)
Diptyque Scented Candle Feu de Bois 190 g
Sale price354 lei (186,32 lei/100g)
Miller et Bertaux Scented Candle In The Temple 190 g
Sale price267 lei (140,53 lei/100g)
Team pickTrudon Scented Candle Solis Rex 270 g
Sale price517 lei (191,48 lei/100g)
Geodesis Scented Candle Agar Wood Borneo 180 g
Sale price158 lei (87,78 lei/100g)
Diptyque Scented Candle Figuier 600 g
Sale price1.034 lei (172,33 lei/100g)
Astrophil & Stella Extrait de Parfum In Extremis 50 ml
Sale price898 lei (1.796,00 lei/100ml)